A Mutraprash tisztító gyógynövény dzsem a vesék és húgyutak optimális működésére, A kiválasztórendszer rendellenességeit nagymértékű só, alkohol, kávé és más egyébb stimulánsanyagok fogyasztása, nem elegendő folyadékbevitel, gyenge vesetevékenység, vízvisszatartás, rendszertelen kiválasztás, megfázás vagy pszichikai stressz okozza. Megjelenési formája vesekő, húgyuti fertőzés, húgyhólyag gyulladás, megnagyobbodott prosztata, reuma, köszvény, izületi duzzanat, hátfájás, ekcéma vagy pikkelysömör.
Ajánlott adagolás
2 – 3 teáskanál (5g/kanál) magában fogyasztva, vagy langyos tejjel, ill. vízzel leöblítve. Ital készítéséhez keverjen el 1 teáskanál készítményt 250 ml meleg vízben.
Használat
Figyelmeztetés: Gyógynövény tartalmú étrendkiegészítő. Tartsa távol a gyerekektől. Tárolja száraz helyen 25°C alatt. Ne lépje túl a javasolt adagolást. Nem helyett esíti a változatos étrendet. Nem alkalmas gyermekek, terhes és szoptató nők számára.
Tökéletesség, fantasztikus íz, illat, ellazulás ... NAGYON AJÁNLOM :-)
I want to share my experience with Slesaka tea for joints. I worked in Norway on mountains and was carrying food, sometimes 50kg. My joints were aching. I drank 2-3 cups a day, the pain was gone. I have been drinking it now for 7 years.
Üdvözlet, a SHUNTHI tea megoldotta néhány éves kitartó problémámat a felfújódással. Tényleg semmi sem segített, ezen a teán kívül!
A füstölőpálcikák nagyszerűek. Lágyak, nem termelik a hagyományos füstölők elviselhetetlen füstjét és szagát, amitől úgy érzi az ember, mintha fuldokolna. Érezhető, hogy valóban természetesek. És látom, hogy vannak más, új fajták is.
Már feléve használom a CHYAWANPRASH-t, és csak nagyon dicsérni tudom. Elkerült a megfázás, köhögés.. egyszerűen hosszú évek után elöszőr éltem át a telet nyugodtan.
Jó napot,
Már négy ájurvédikus herbateát kipróbáltam: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ és KANTAKARI, mindegyiknél pozitív hatással találkoztam, ezért nyugodtan ajánlom. Szeretnék köszönetet mondani a teák gyártójának és az importornek is.
Dear sir or madam, while travelling your beautiful country a few weeks ago I bought some of the above mentioned tea and it seems to have a very favourable affect on blood/glucose levels. Thank you.
I am a medical doctor in Prague, Czech Republic. I work at a university hospital. Thanks to Everest Ayurveda company I had the opportunity to see or to hear of almost miraculous effects that your herb mixtures may have in some cases.
A DALCHINI teát iszom. Napi háromszoros fogyasztás mellett, egy hét után kimehettem a kutyámmal és végigsétálhattam a virágos réten, anélkül, hogy tudatában lennék annak, hogy valamilyen allergiám van. Ezért befejeztem az allergológián az allergiám gyógyítását, mint szükségtelent. Köszönöm!
Legalább 4 hónapja tartó makacs, száraz, görcsös köhögésemen enyhített azonnal a TULSI tea. Már az első tea után nem köhögtem éjszaka, végre tudtam aludni! Nappal is egyre kevesebbszer és egyre könnyebben köhögtem, és fokozatosan el is múlt 4-5 nap alatt. Ráadásul finom is!